Więcej o nas

Aktualne oferty

Junior Social Media Specialist

Specjalizujemy się w nowych, innowacyjnych technologiach marketingowych i indywidualnej obsłudze każdego projektu. Nie prowadzimy masowo projektów, do każdego podchodzimy indywidualnie z dużym zaangażowaniem.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zgranego zespołu i uzupełni kompetencje z zakresu Social Media.

Masz doświadczenie, ambicje oraz śledzisz nowinki z zakresu marketingu oraz Social Media? Dołącz do nas! Nie zasypiemy Cię mnóstwem małych projektów oraz nudnymi, odtwórczymi zadaniami! Możesz liczyć na różnorodne, ciekawe projekty, możliwość testowania nowych narzędzi, szybki rozwój i otwartych na Twoje pomysły Klientów. W zamian oczekujemy wysokich kompetencji, inicjatywy i zaangażowania w każdy realizowany projekt.

Czym będziesz się zajmować?

  • Współtworzeniem i wdrażaniem strategii we wszystkich kanałach Social Media.
  • Prowadzeniem i moderacją profili społecznościowych.
  • Reklamą na portalach społecznościowych.
  • Współtworzeniem firmy i kierunków jej rozwoju.
  • Raportowaniem - dbanie o finalny efekt prowadzonych działań i komunikacja z Klientem.

Na co możesz liczyć?

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Praca nad ciekawymi, ambitnymi projektami – nie prowadzimy kampanii masowo, w każdy projekt wkładamy maximum zaangażowania!
  • Rozwój – zarówno kompetencyjny jak i w strukturze firmy.
  • Inspirującą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Poznawanie nowych narzędzi oraz pozostałych obszarów e-marketingu (dostaniesz zielone światło na test narzędzi, które zawsze chciałeś wdrożyć).
  • Co miesiąc szansa na zostanie milionerem☺!

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Strategicznego myślenia i znajomości całego rynku, platform Social Media (nie tylko Facebook☺).
  • Znajomości narzędzi: Brand24, Sotrender, panel reklamowy Facebooka; Google Analytics - mile widziany☺!
  • Umiejętności reagowania w sytuacjach kryzysowych – tzw. cięta riposta☺, ale z klasą.
  • Ambicji i samodzielności.
  • Pasji, zaangażowania i chęci doskonalenia się.
  • Niestandardowych, przełamujących konwencje pomysłów.
  • Komunikatywnej znajomość Języka angielskiego.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ADC Group sp. z o.o. sp.k. , z siedzibą ul. Ruska 37/38 50-079 Wrocław dla potrzeb procesu tej i przyszłych rekrutacji na stanowisko Junior Social Media Specialist przez okres 12 miesięcy od daty przesłania dokumentów aplikacyjnych".

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.

SEM Specialist

Jeżeli jesteś ekspertem, przed którym narzędzia Google Ads nie mają żadnych tajemnic, stały rozwój i poszukiwanie wiedzy to dla Ciebie standard pracy, lubisz testować nowe narzędzia i rozwiązania, a do tego potrafisz wyciągać z nich wnioski to ta praca jest dla Ciebie 😊 U nas nie będziesz musiał prowadzić dziesiątek kampanii, będziesz miał dostęp do najnowszych funkcji BETA, bezpośredniego supportu ekspertów z Google Dublin, możliwość uczestniczenia w międzynarodowych konferencjach.

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz, wycen, audytowanie kont
  • Przygotowywanie strategii oraz prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads
  • Wdrażanie nowych produktów reklamowych, w tym narzędzi Beta
  • Poszukiwanie i testowanie narzędzi wspomagających pracę i optymalizację kampanii
  • Analiza ruchu i wyciąganie wniosków w oparciu o Google Analytics
  • Monitorowanie i wdrażanie najnowszych trendów reklamowych

Czego oczekujemy:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads
  • Wysokiej motywacji do ciągłego rozwoju, aktualizacji wiedzy oraz śledzenia rynku i najnowszych trendów reklamy online
  • Doświadczenia w planowaniu i realizacji dużych ogólnopolskich kampanii
  • Wysokich umiejętności strategicznych, zdolności wyznaczania i realizacji celów
  • Bardzo wysokich umiejętności analitycznych, biegłej znajomości Google Analytics
  • Gotowości do uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach - w tym zagranicznych
  • Języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (min. B2)

Mile widziane jest doświadczenie w:

  • Przeprowadzaniu testów A/B (np. z wykorzystaniem Google Optimize)
  • Google Tag Manager
  • Search Ads 360
  • Google Ads Scripts
  • Facebook Ads

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności + premie
  • Ogromne szanse rozwoju – wolna ręka przy realizacji Twoich inicjatyw, testowanie nowych narzędzi, realizacja projektów o zasięgu ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Rozbudowa działu i zarządzanie zespołem specjalistów
  • Edukacja: budżet szkoleniowy do wykorzystania na wybrane przez Ciebie szkolenia, budżet na narzędzia, które chcesz przetestować, książki, które masz w planie przeczytać. Raz w miesiącu „Edu czwartki” i „Inspirujące piątki” (gdzie wymieniamy się wiedzą, realizujemy szkolenia wewnętrzne i warsztaty)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Przestronne, przyjazne biuro, industrialny klimat w samym centrum Wrocławia
  • Inspirującą i przyjazną atmosferę w pracy – brzmi trywialnie, ale nasz team jest zaiste unikalny pod kątem wzajemnego zaufania, wspierania się i gry zespołowej do jednej bramki😊
  • Co miesiąc szansa na zostanie milionerem!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ADC Group sp. z o.o. sp.k. , z siedzibą ul. Ruska 37/38 50-079 Wrocław dla potrzeb procesu tej i przyszłych rekrutacji na stanowisko SEM Specialist przez okres 12 miesięcy od daty przesłania dokumentów aplikacyjnych".

Ciastek

Nie widzisz wymarzonego stanowiska?

X