Sprawdź naszą ofertę warsztatów strategicznych →

Marketing Specialist/Account Specialist

Rodzaj pracy

Pełen etat

Doświadczenie

Regular

Forma zatrudnienia

UoP | B2B

Tryb pracy

Zdalny

Wymagane umiejętności

Marketing 360

Asana

Client service

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

    Dopuszczalne typy plików: .pdf | .doc | .docx | .pptx | .zip
    • Maksymalny limit pliku: 5mb

    Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach kontaktowych jak również w celach wynikających z treści zapytania.

    Wynagrodzenie: 5600 – 8000 zł brutto (UoP) | 5600- 8000 zł netto (B2B)

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Samodzielne koordynowanie projektów: od briefu klienta, przez koordynację procesu wewnętrznego, po realizację projektu.
    • Dosprzedaż usług w ramach prowadzonych projektów.
    • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów, raportowanie wyników.
    • Wykonywanie mini-audytów marki.
    • Przygotowywanie wycen, ofert dla nowych klientów i briefów do oferty w oparciu o materiały dostarczone przez specjalistów z danego obszaru.
    • Analiza danych, analiza konkurencji, grup docelowych i opracowanie wniosków i wyciąganie wniosków z prowadzonych działań na podstawie dostępnych narzędzi m.in. Google Analytics, Google Trends, Tradewatch, CMS itp., a także analiza danych sprzedażowych/leadowych z CRM.
    • Określenie możliwości poprawy wyników i działań marketingowych, opracowanie planu działań i estymacji wyników.
    • Prowadzenie projektów z wykorzystaniem metodologii Agile Marketing.
    • Definiowanie współczynników KPI w działaniach digitalowych.
    • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i kluczowymi interesariuszami.
    • Współpraca z innymi działami agencji oraz dostawcami usług lub narzędzi.
    • Trackowanie czasu pracy i monitoring jego efektywności.
    • Prowadzenie dokumentacji klienckiej.
    • Zlecanie do działu backoffice wystawiania fv dla prowadzonych klientów (poprzez Asanę), dekretacja faktur kosztowych związanych z prowadzonymi projektami (obsługujemy w tym celu program Saldeo).

    Czego potrzebujesz, by zacząć współpracę z nami?

    • Masz około 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem w agencji digital 360
    • Sprawnie zarządzasz prowadzonymi przez siebie projektami
    • Znasz specyfikę usług z obszaru PPC, Media Planningu, Marketing Automation, SEO, Content Marketingu, SM, UX/UI (lub jeśli dobrze nie znasz – chcesz się nauczyć)
    • Chcesz się rozwijać przy budowaniu strategii i rozwijaniu klientów z segmentu Challenger Brands
    • Lubisz podejmować inicjatywę, realizować własne pomysły, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole
    • Potrafisz robić analizy rynku i konkurencji
    • Sprawnie wyciągasz i czytasz dane z Google Analytics

    Plus dla Ciebie, jeśli:

    • Świetnie organizujesz własną pracę
    • Szybko się uczysz
    • Potrafisz priorytetyzować zadania
    • Znasz Asanę i Clockify
    • Posiadasz doświadczenie w pracy warsztatowej z klientami

    • Zespół, zapewniający przyjemną współpracę i rozwój
    • Przejrzystą ścieżkę rozwoju i transparentne widełki wynagrodzeń
    • Dostępy do szkoleń i platform szkoleniowych
    • Onboarding i opiekuna w pierwszych miesiącach pracy
    • Budżet na narzędzia, które chcesz przetestować i książki, które masz w planie przeczytać,
    • Budżet na integrację zespołową, wspólne integracje ogólnofirmowe
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport + na życzenie wsparcie psychologiczne
    • Nowe, industrialne i przestronne biuro w samym centrum Wrocławia a w im pyszną kawę, ciastka
    • Dużą dozę autonomii, elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 8.00 a 10.00), możliwość pracy na zupełnie zdalnie (home office),  hybrydowo lub stacjonarnie- jak Ci wygodnie, sam wybierasz tryb pracy

    O nas

    Więcej o pracy u nas poczytasz na naszej stronie w zakładce: Kariera.

    Wyślij nam swoje CV.  Świetnie będzie, jeśli dołączysz do niego również opis prowadzonych przez siebie projektów, opiszesz swoje największe osiągnięcia.

    Jesteś zainteresowany/a
    ofertą?

      Pozostałe ogłoszenia

      UoP | B2B

      5600 – 8000 zł brutto (UoP) | 5600- 8000 zł netto (B2B)

      Zdalnie

      UoP | B2B

      Zdalnie

      Nie znalazł*ś
      oferty dla siebie?
      Wyślij nam swoje CV
      lub po prostu zostaw
      swojego LinkedIna