News

adCookie wśród najlepszych agencji marketingowych w rankingu Clutch

Czas czytania: 3 min

Mamy wielką przyjemność podzielić się z Wami informacją, że w rankingu Clutch zostaliśmy wyróżnieni jako najlepsza agencja realizująca kampanie PPC w Polsce oraz jedna z najlepszych w Nowym Jorku. Zajęliśmy również pierwsze miejsce wśród najlepszych agencji digital w kraju.

Clutch to topowa wyszukiwarka firm, która dostarcza branżowe insight’y oraz wartościowe opinie na temat usług dedykowanych międzynarodowemu sektorowi B2B. Po dokładnej weryfikacji zajęliśmy 6 miejsce pośród 150 agencji marketingowych w Nowym Jorku, 10 wśród agencji Web Design w Polsce oraz 5 wśród agencji realizujących kampanie PPC dla rynku nieruchomości zyskując, tym samym tytuł lidera w branży. Znaleźliśmy się również na liście najlepszych usługodawców dla sektora B2B jako lider branży w Nowym Jorku.

Podczas oceniania firm znajdujących się na platformie, analitycy Clutch biorą pod uwagę wiele czynników, a jednym z najważniejszych są opinie klientów. Co dla nas bardzo istotne, po weryfikacji recenzji zamieszczonych przez naszych partnerów, otrzymaliśmy w tej kategorii ocenę 4.9 na 5 gwiazdek. Jeden z naszych klientów tak wypowiedział się o współpracy z nami:

“Współpraca z adCookie przebiega w taki sposób jakbyśmy byli członkami jednego teamu. Zależy im na naszym sukcesie; nie robią tego tylko i wyłącznie dla pieniędzy.”

Takie opinie wiele dla nas znaczą, ponieważ wierzymy w to, co robimy dla naszych partnerów i cieszymy się, że darzą nas oni tak dużym zaufaniem.

Do tej rosnącej listy branżowych wyróżnień możemy dodać jeszcze to otrzymane od The Manifest, czyli platformy dostarczającej firmom z różnorodnych branż istotne insight’y oraz dane na temat licznych zagadnień biznesowych. W ich rankingu zajęliśmy drugą pozycję wśród najlepszych agencji w Nowym Jorku, zostaliśmy też wytypowani jako 3 najlepsza agencja social media w Polsce. Tak wysoką pozycję w rankingu zawdzięczamy opiniom naszych klientów oraz dostępność usług.

Aby jeszcze zwiększyć naszą rozpoznawalność online, dołączyliśmy do innych czołowych web designerów i stworzyliśmy profil na Visual Objects – stronie pozwalającej dzielić się swoim portfolio, co zdecydowanie ułatwia firmom wybór usług dedykowanych rynkowi B2B.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i wspierali – współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność. Cieszmy się, że możemy pomóc Wam w rozwijaniu biznesu i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań!

Zapytaj Autora

Katarzyna Sosulska

Katarzyna Sosulska

Chcesz porozmawiać o szczegółach?
Napisz do naszego eksperta!

Podobne wpisy

Czas czytania: 14 min

„Nie rób wszystkiego sam”, czyli dlaczego warto wdrożyć Marketing Automation w swojej firmie

Marketing Automation to dziedzina marketingu, która w ciągu kilku ostatnich lat ciągle mocno zyskuje na popularności. Według badań Forrester do 2023 średnie wydatki na technologię Marketing Automation mają wzrastać w tempie co najmniej 14% rocznie. […]

Czas czytania: 9 min

Jak dzięki reklamie video dotrzeć do pokolenia „Y”?

Podczas gdy jeszcze kilka lat temu wszyscy marketerzy byli bombardowani prognozami o rosnącym znaczeniu reklamy wideo – dziś, w 2019 rok stanowi to już niepodważalny fakt. Nie da się ukryć, że dzięki content marketingowi przekazywanemu […]

Czas czytania: 7 min

Jak zamienić użytkowników w klientów?

Jeśli analizujesz ruch na swojej stronie, wiesz, że 98% użytkowników podczas pierwszej wizyty nie podejmuje żadnej akcji. Co zrobić, żeby przekonać ich, że nie tylko warto Cię obserwować, ale i kupić Twoje produkty? Musisz opracować […]

fala-gora

Porozmawiajmy!

Napisz w kilku słowach, czego potrzebujesz i w czym możemy Ci pomóc. Jeśli chcesz podaj numer telefonu. Lubimy rozmawiać :)

+ 48 534 608 592

fala-dol